Menu

Reklama

Mini kalendář

PHP Calendar
January, 2021
< zpět dále >
Po Út St Čt So Ne
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat


Aktuální datum a čas
(z Vašeho počítače/zařízení)

Cože je dnes za den? ... :

Ahoj, dnes je 26. ledna 2021

Kategorie: Názory všeobecně... na cokoliv...

Rekapitulace roku 2018 jedním vrzem :D

Rekapitulace roku 2018 jedním vrzem :D Jistě se každému stane, že tak nějak spočítá, co se mu za ten rok nepovedlo a co by chtělo napravit :) A ještě líp si to nastřelíte jako svoje předsevzetí...

  Nebudem chodit okolo horké kaše :D 

 

 Leden až březen byly velice zajímavé, zajedno jsem se léčil ze silvestra u Pražáčků :D a navíc to bylo neskutečně fajn :D Potom mě pro změnu naštvali kolegové brigádníci/-ce v práci a měl jsem dost :D  Nebudu-li puntíčkář, dá se říct, že to byl kus zvratů i rozčilování a běhání se dřevem, ale kdo není připraven, musí makat posléze v zimě jako v jedné pohádce ze sbírky "365 pohádek" o cvrčkovi a mravenečkovi... ;)

 

 Duben až květen už byly drobek aktivnější a hektičtější nárazově i na práci, člověk opětovně zjišťuje, že ne vždy je dobrý bejt moc aktivní ;) Pokus o stmelení nějakého vztahu nevyšel, i to se občas stane... Rozbitý hrnek neslepíš bílkem z vejce ;) 

 

 Červen až srpen už znamenaly "Sezónu" u nás v práci a ten kdo ví, jak je náš "gastrokorporát" náročný nebo už v jiném městě v něm byl, asi tuší, o čem to je... :)  Jelikož je léto v plném proudu, logicky se dějí různé kulturní akce a s tím souvisí objednávky na jídlo a vybavení nejen k nám :) Samozřejmostí pak je, když nakonec jsme v podstatě jediní, kdo na akci dodává VŠE! :D A to nemluvím o docházce vybraných kolegů a kolegyň :D Ať si každý představí sám ;)

   A že právě v této "sezóně" už všem po měsíci tekly nervy? JJ, 100%-ní navýšení práce a lidi nikde, ani přes agenturu, ani normálně a když už nastoupili, z 3 přijatých (do prudšího proudu sezony) nakonec vydržela jedna :D Nevím, zda je to k smíchu či k pláči! ;(

  Co bylo fajn? Spontánní plán jet na vodu na raft a to se mi líbilo, i když přítel s vodou jako plavec/neplavec nejsem, tohle bylo vážně dobré ;) Člověk si pokecal s cizími a zároveň poznal trasu řeky Kemp Spolí Český Krumlov - Boršov nad Vltavou ... Nebudu počítat útratu, plácnu cca 1000.- zhruba, mám dojem, že to vyšlo daleko míň ;) Co je jisté? Že bych jel snad letos znova :D 

 

 Září až listopad byly ve znamení sklidnění sezóny, navážky a špatného složení dřeva s nejistotou, zda vyjdu (teď už vím, že 8 "krychlovek sypačky" je na zimu málo ;) ) a že se dřevo má podkládat, aby když vítr silněji foukne, vše neslítlo :D Říjen se nesl ve znamení nejen mého zesnulého přítele, ale i mému dovršení "Kristových let" :D (škoda, že jen úředně, nikoliv tak moc rozumem ;) ). Samozřejmě se mi nevyhla ani malinká neshoda s dnes již bývalou přítelkyní a preventivně jsme vymazali i kontakty :D Inu, s někým si rozumíte líp a s někým to prostě byl omyl ;)

 V závěru, tedy listopadu, jsem objevil půvabnou skupinu "úryvky z online vztahů" na Facebooku a brečel jsem skoro denně :D Smíchy ;) Ostatně, dámy, omluva, ale jsou chvilky, kdy fakt co slovo, to perla, i když my coby chlapi/kluci na tom nejsme o nic lépe :D V závěru měsíce už jsem vyhlížel Vánoce... :D 

 

  Prosinec byl jedním dechem kouzelný, škoda, že osoba, jíž jsem v tomto měsíci poznal, odcestovala moc rychle pryč :( Jinak ale shon v práci v "gastrokorporátu" i doma a nakonec jsem malinko strojil i Vánoce :D Oslavil jsem je nakonec u rodičů v poklidném duchu a nebýt té malé virózy chvíli na to, mohlo být vše neskutečně fajn ;) Vstup do Nového Roku 2019 byl klidný a fajn ;) Předsevzetí byla je prý jen na mě, jak s nimi naložím :D 

 A na závěr... Ano, syn Matěj je kouzelný a vyplatí se o něm samostatné kapitolky, protože občas uměl tak skvěle zaperlit, že by byla škoda to odfláknout jen na větu :D Otec roku ze mě nebude, snad mi jednou sám odpustí, protože se vidíme dost málo, ale i tak ty chvilky, co spolu jsme, umí zaperlit téměř vždy ;) 

  Omluva všem za délku textu a nyní hurá dál v tomto roce ;)


Vydáno: 11.2.2019 9:05 | 
Přečteno: 116x | 
Autor: Adminmarty
 | Hodnocení:Komentáře jsou automaticky uzavřeny 360 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.Vyhledávání + Rychlý překladFor translate's thi's website click here ;)

Drobnosti a přihlášení

Jméno 
Heslo 
  nový účetreset hesla
Zanech mi tu krátký vzkaz ;)
Jméno
Text
icon ...co by jste eventuálně zas ocenili jako užitečné nejen pro sebe, na co jste si zvykli a podobně ;) Vydržte, opírám se do práce ;)
icon Pozor všem nadšencům K:CMS a TerrCMS ... země se hnula správným směrem, mě přestaly sužovat chmury a opírám se k vydání finálního a jediného migračního nástroje pro oba systémy na převod pro Sunlight ;) Na webu terrcms.maweb.eu máte možnost se vyjádřit ;)
icon Opakovaně upozorňuji zejména spamery, že si nepřeji reklamu, na které nejsme domluveni ;) Jinak už jste četli Bilanci roku 2018? Můžete využít hledání nahoře a je to rychlejší ;)
icon Poslední novinkou je článek : http://martysweb.4fan.cz/index.php?a=kategorie/rekapitulace-roku-2018-jednim-vrzem-d čtěte a dejte echo, jak se líbí, tentokrát jen jeden dlouhý ;) :D
icon Stále v provozu a snad čilejší, vydržet a sledovat články ;)
icon Momentálně pracovně a řešil jsem jedno ošklivé dilema starého roku, už budu vidět zas i tady ;)
Jak žiješ?
icon Omluva za výpadky, bylo třeba si ověřit funkčnost systému na nejnovější verzi php ;)
icon Na základě anonymní ankety nechávám ochráněné emaily viditelné ;)
icon Stále přibývají články, ale spíše z let 2012-14 a z jiných-původních webů... názory k nim prosímn do fóra s názvem článku, zlobit se nebudu ani za zkratku ;)
icon Nově lze změnit výchozí jazyk a počíst si... popravdě to pro mě bylo i jednodušší, stačí nalevo kliknout na výchozí řeč a číst ;) Veselé čtení a listování ;)
icon New is a actually translate to anny Lang ;) Click to translate in selected you're language ;) Happy browsing and reading Marty ;)
icon Nově lze nechat vzkaz i tady ale podepsat se je základní slušnost ;) 2 5
Jsou změny ve vzhledu a chování systému vidět?
Počet hlasů: 5
online aktuálně přihl. :
Článků všehovšudy : 60
Počet reg. uživatelů: 1