Menu

Reklama

Mini kalendář

PHP Calendar
January, 2021
< zpět dále >
Po Út St Čt So Ne
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat


Aktuální datum a čas
(z Vašeho počítače/zařízení)

Cože je dnes za den? ... :

Ahoj, dnes je 26. ledna 2021

Kategorie: Úvodem

Shrnutí 6-timěsíčního mlčení...

Shrnutí 6-timěsíčního mlčení......Aneb už jsem tu zas a omlouvám se všem, které moje psaní nějakým stylem zajímá ;)

  Zdravím všechny a prvotně bych se rád omluvil naprosto všem, kteří mi fandí, píší a všelijak dávají najevo, že mne sledují, čekají novinky a na moji smělou tvořivost :D 

 Určitě Vás nezklamu, ale chvilku mi trvalo, než jsem se vrátil a nebyla to vina ani pro mne "nového" projektu Sunlight CMS ;) Zahrnovalo to mnoho starostí a práce kolem, popravdě nezbýval pro mne ani čas, ani prostor pro tvořivost a málem jsem sklouzl k definitivní lenosti :D 

 

 Na co se lze tedy těšit mimo to, že mě bude vidět? Dáme to v bodovém sledu ;)

 

- Jednoznačně už definitivně stáhnu projekty K:CMS, K:Board a Terrcms na tento web, první dva víceméně z nostalgie a ukázku možností, co lze dělat s trochou tvořivosti, třetí spíš i kvůli tomu, že je vlastně pokračovatelem prvního zmíněného nebo je přinejmenším podobnost až nápadná :D Logicky je to i tím, že jsem dlouhodobě na systémech pomáhal a svým způsobem jsou mými "adoptovanými" svěřenci ;) A pro rýpaly, ne, nejsem a nikdy jsem nebyl autorem ani jednoho ze systémů zde uvedených, ale pomáhal jsem poté rozvíjet jejich potenciál a možnosti ;)

  Dovolte mi zároveň i čisté prohlášení, že i když se na různých webech, fórech a všelijakých koutech objevily nelichotivé recence a mnohdy i dost od plic a sprosté, nejen na K:CMS či K:Board anebo TerrCMS, nebyly ode mne! Vydával se za mě závistivec a  proti tomuto člověku jsou v současnosti podniknuty právní kroky !

- V souvislosti s tím dodávám, že portace z K:CMS a Terrcms je sice funkční, ovšem mám ji ještě nezabalenou "na hrubém plátně" :D (edit: portace hotova zde) , rádi bychom s kolegou vyčkali na již finální plnou 8 Sunlight a teprve tam doladili kosmetické vady ;) Zároveň se mohu zaručit, že ještě před vydáním vše otestuji (edit: OK ;) , ať mohou být zájemci v klidu ;)

 Proč ne už teď? Protože pro 7.5.5. jakožto nynější finální stabilní verzi už ani upravovat nikdo nechce a od 8. budou některé věci jinak, došlo k menším, ale výraznějším změnám ;) 

- Rád bych, ale nebudu tvrdit, že hned, poupravil na aktuální pár vzhledů či témat na Sunlight a nejen to... ;) S dotazem, zda zde budou pro Sunlight i některé z vybraných na K:CMS a TerrCMS říkám ne :D Ale zas se nebráním/e tomu, když nakonec někdo přijde a pár jednoduchých vzhledů pro Sunlight udělá ;)  Jednoznačně nebudu uvádět žádné intervaly od-do, prostě "až bude, tak bude", jako v reklamě na Kozlův Mistrův ležák :D 

 

Pokud Vás něco napadá, sem s tím ;) Klidně i do fóra, jednodušší už to být nemůže ;) 

 

Díky za Váš čas ;)

 

 

 


Vydáno: 3.2.2019 17:53 | 
Přečteno: 100x | 
Autor: Adminmarty
 | Hodnocení:



Komentáře jsou automaticky uzavřeny 360 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.



Vyhledávání + Rychlý překlad



For translate's thi's website click here ;)

Drobnosti a přihlášení

Jméno 
Heslo 
  nový účetreset hesla
Zanech mi tu krátký vzkaz ;)
Jméno
Text
icon ...co by jste eventuálně zas ocenili jako užitečné nejen pro sebe, na co jste si zvykli a podobně ;) Vydržte, opírám se do práce ;)
icon Pozor všem nadšencům K:CMS a TerrCMS ... země se hnula správným směrem, mě přestaly sužovat chmury a opírám se k vydání finálního a jediného migračního nástroje pro oba systémy na převod pro Sunlight ;) Na webu terrcms.maweb.eu máte možnost se vyjádřit ;)
icon Opakovaně upozorňuji zejména spamery, že si nepřeji reklamu, na které nejsme domluveni ;) Jinak už jste četli Bilanci roku 2018? Můžete využít hledání nahoře a je to rychlejší ;)
icon Poslední novinkou je článek : http://martysweb.4fan.cz/index.php?a=kategorie/rekapitulace-roku-2018-jednim-vrzem-d čtěte a dejte echo, jak se líbí, tentokrát jen jeden dlouhý ;) :D
icon Stále v provozu a snad čilejší, vydržet a sledovat články ;)
icon Momentálně pracovně a řešil jsem jedno ošklivé dilema starého roku, už budu vidět zas i tady ;)
Jak žiješ?
icon Omluva za výpadky, bylo třeba si ověřit funkčnost systému na nejnovější verzi php ;)
icon Na základě anonymní ankety nechávám ochráněné emaily viditelné ;)
icon Stále přibývají články, ale spíše z let 2012-14 a z jiných-původních webů... názory k nim prosímn do fóra s názvem článku, zlobit se nebudu ani za zkratku ;)
icon Nově lze změnit výchozí jazyk a počíst si... popravdě to pro mě bylo i jednodušší, stačí nalevo kliknout na výchozí řeč a číst ;) Veselé čtení a listování ;)
icon New is a actually translate to anny Lang ;) Click to translate in selected you're language ;) Happy browsing and reading Marty ;)
icon Nově lze nechat vzkaz i tady ale podepsat se je základní slušnost ;) 2 5
Jsou změny ve vzhledu a chování systému vidět?
Počet hlasů: 5
online aktuálně přihl. :
Článků všehovšudy : 60
Počet reg. uživatelů: 1